603 526 915
600 077 368

Współpraca

Firma FORESTPOL zajmuje się pośredniczeniem w sprzedaży maszyn leśnych. Oferuje swoim klientom pełną obsługę sprzedaży począwszy od finansowania poprzez dozór techniczny , szkolenie i transport.
Firmę reprezentuje Piotr Kirdzik , młody ale doświadczony i uczciwy przedsiębiorca leśny.
Priorytetem firmy jest zadowolenie klienta który staje się posiadaczem maszyny spełniającej najbardziej wymagające oczekiwania, przyczyniającej się do rozwoju firmy oraz kupionej za możliwie najlepiej wynegocjowaną cenę adekwatną do stanu technicznego maszyny.

www.planetamaszyn.com

W ciągu 20 lat istnienia w Polsce GRUBE stało się synonimem innowacyjnego spojrzenia na gospodarkę leśną. Będąc częścią europejskiego koncernu GRUBE KG wspieramy polskie leśnictwo dostarczając sprzęt niezbędny na każdym etapie administrowania zasobami leśnymi. Nasza oferta w pełni zaspokoi potrzeby każdego drwala, ogrodnika i miłośnika przyrody.

www.grube.pl

wsa

Wielkopolska Szkoła Arborystyki to szkoła, która powstała w celu kształcenia osób zawodowo zajmujących się drzewami. W swojej ofercie posiadamy także pokazy i szkolenia dla miłośników drzew np. fotografów przyrody, ornitologów oraz innych badaczy. Wielostopniowe  kursy z zakresu arborystyki, pozwalają na dostosowaniu przekazywanej wiedzy w zależności od posiadanego już doświadczenia kursantów. Szkolenia mają na celu nie tylko poprawienie jakości pracy, ale także poziomu bezpieczeństwa osób pracujących na drzewach przy pomocy technik linowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie pielęgnacji drzew oraz przeprowadzanych kursów.

www.kursy-drzewa.pl

Firma Strefa Zieleni to jedna maszyna, w której każdy  ma swoje zadanie. Zieleń to strefa, w której dobrze się czujemy, w której realizujemy nasze pasje. Połączyło nas zamiłowanie do przyrody, które z czasem przerodziło się w misję wprowadzania zieleni w miejsca tam, gdzie jej najbardziej brakuje. Działamy na terenie Poznania, Kościana, Krotoszyna. Firma powstała w 2011 roku. Jesteśmy absolwentami Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (kierunków Ogrodnictwo o specjalności Kształtowanie Terenów Zieleni i Architektury Krajobrazu), wiedzę uzupełniamy w czasie rozmaitych szkoleń i konferencji.

www.strefa-zieleni.com.pl

Przypominamy o zbliżających się szkoleniach

Facebook