603 526 915
600 077 368

Obsługa pilarki spalinowej

  Cena: 350 zł
Czas trwania: 10 godzin / 1 dzień
Terminy: SPRAWDŹ

Na naszych kursach pilarza nauczysz się jak bezpiecznie posługiwać się pilarką spalinową. Dowiesz się jakich środków ochrony indywidualnej musisz używać. Poznasz budowę pilarki spalinowej, zasady jej konserwacji oraz nauczysz się w jaki sposób diagnozować i usuwać proste awarie.

ZAMÓW SZKOLENIE, KTÓRE BĘDZIE ZREALIZOWANE W SIEDZIBIE TWOJEJ FIRMY!

Kursy dla operatorów pilarek łańcuchowych-spalinowych organizujemy w całej Polsce. Najczęściej mają one formę zamkniętą co oznacza, że są realizowane w siedzibie Klienta lub innym wybranym przez niego miejscu, w dogodnym terminie oraz z uwzględnieniem specyfiki działalności firmy.

INFORMACJA: Terminy, w których organizowane są szkolenia z obsługi pił łańcuchowych-spalinowych zamieszczane są w kalendarzu na STRONIE GŁÓWNEJ.

REZERWACJA MIEJSCA

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz wpłacenie 100 zł zaliczki jako gwarancji uczestnictwa (w razie rezygnacji nie podlega zwrotowi).

NIEOPŁACONE REZERWACJE NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ

Instytucje oraz firmy prywatne mogą dokonać rezerwacji bez wpłaty zaliczki, przesyłając zlecenie przeszkolenia pracownika.

WPŁATY PROSIMY DOKONYWAĆ NA RACHUNEK
PKO BP 31 1020 4708 0000 7702 0032 9466
w tytule wpisując:
nazwę kursu/datę rozpoczęcia/imię i nazwisko/telefon/adres

Przypominamy o zbliżających się szkoleniach

Facebook