603 526 915
600 077 368

Kurs brakarski

Szacunek brakarski drzew na pniu, klasyfikacja, manipulacja i odbiórka surowca drzewnego

Kurs brakarski CZAS TRWANIA KURSU BRAKARSKIEGO - 70 godzin
CENA KURSU
bez usług dodatkowych 1800 zł
z noclegami* 2100 zł
z noclegami* + wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) 2500 zł
* Zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych. Możliwość dopłaty do pokoju 1 osobowego (40 zł za 1 noc).

INFORMACJA: Terminy, w których organizowane są kursy brakarskie zamieszczane są w kalendarzu na STRONIE GŁÓWNEJ.

REZERWACJA MIEJSCA NA SZKOLENIU

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz wpłacenie 300 zł zaliczki jako gwarancji uczestnictwa (w razie rezygnacji nie podlega zwrotowi).

NIEOPŁACONE REZERWACJE NIE BĘDĄ BRANE POD UWAGĘ

Instytucje oraz firmy prywatne mogą dokonać rezerwacji bez wpłaty zaliczki, przesyłając zlecenie przeszkolenia pracownika.

WPŁATY PROSIMY DOKONYWAĆ NA RACHUNEK
PKO BP 31 1020 4708 0000 7702 0032 9466
w tytule wpisując:
nazwę kursu/datę rozpoczęcia/imię i nazwisko/telefon/adres

Opis szkolenia
ZGŁOŚ SIĘ

kurs pilarzaKurs brakarski przeznaczony jest dla osób, które chcą nauczyć się w jaki sposób szacować jakość drzew na pniu oraz klasyfikować, manipulować i odbierać surowiec drzewny. Szkolenie z zakresu brakarstwa podzielone jest na część teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna obejmuje cykl wykładów, w tym tematykę z zakresu gospodarki drewnem, budowy drewna drzew iglastych i liściastych, wad drewna okrągłego, szacunku brakarskiego drzew na pniu, klasyfikacji surowca drzewnego oraz konserwacji drewna.

Zajęcia praktyczne realizowane są w warunkach terenowych, głównie na placu manipulacyjnym, gdzie zgromadzonych jest kilkadziesiąt sztuk dłużyc różnych gatunków. Różnorodność zgromadzonego materiału pozwala na efektywne przeprowadzenie ćwiczeń praktycznych z rozpoznawania i pomiaru wad drewna oraz klasyfikacji i manipulacji  surowca drzewnego.

Tematyka szkolenia z manipulacji i sortymentacji surowca drzewnego realizowana jest w ciągu 70 godzin szkoleniowych, z czego 30 godzin to część teoretyczna i 40 godzin to część praktyczna.

kurs manipulacji i sortymentacji surowca drzewnegoWymagania dla kandydatów: preferowane wykształcenie leśne lub technologia drewna.

jEŚLI STAWIASZ NA SOLIDNE WYKSZTAŁCENIE NASZA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Kurs brakarski
ZGŁOŚ SIĘ

Przypominamy o zbliżających się szkoleniach

Facebook